Dlaczego telebimy są coraz popularniejsze w świecie reklamy zewnętrznej.

Reklama zewnętrzna cały czas cieszy się popularnością pośród reklamodawców, głównie z powodu swojej skuteczności. Pomimo coraz większej popularności sieci internetowej w dalszym ciągu stojący przy ruchliwej ulicy baner spełnia swoje zadanie, i przypuszczalnie przez kolejne lata także tam będzie stał.

Co nie znaczy wcale, że w tej sytuacji nie pojawiają się żadne nowinki technologiczne, bo jest zupełnie odwrotnie. Otóż coraz większą popularnością cieszą się różnego rodzaju telebimy Warszawa, które w porównaniu z tradycyjnymi tablicami reklamowymi oraz bilboardami mają szereg istotnych zalet. Dynamiczny rozwój tego typu bilboardów miał miejsce w minionych latach, spowodowało to spore obniżki ich cen, a co za tym idzie większą dostępność nawet dla małych odbiorców.
telebimy warszawa
Autor: Joanna Apanasewicz
Źródło: http://www.flickr.com

wykład
Autor: hackNY.org
Źródło: http://www.flickr.com
Telebimy do emisji reklamy wykorzystują panele wytworzone z kolorowych, małych diod, których kolorem świecenia można w niezależny sposób sterować – www.medas-media.com.pl/telebimy-warszawa.html (www.medas-media.com.pl/telebimy-warszawa.html). Tym sposobem możliwe jest wyświetlanie na nich kolorowych, dynamicznych animacji, jakie coraz częściej przypominają filmy. Zastosowanie profesjonalnych, emitujących mocne światło diod ma jeszcze jeden plus. Mianowicie telebim Włocławek jest doskonale widoczny bez względu na to, jaka jest pogoda, nawet ciemności czy padający śnieg nie są w stanie zaszkodzić mu zbytnio – http://medas-media.com.pl/telebimy-wloclawek.html (http://medas-media.com.pl/telebimy-wloclawek.html). Duże znaczenie dla obsługi reklam ma też możliwość szybkiej zmiany tego, co jest wyświetlane.

W przypadku tradycyjnych bilboardów niezbędna jest wizyta pracownika, który naklei wcześniej przygotowane papierowe plansze, w przypadku telebimów wystarczy wgrać nową konfigurację reklam.